4 pierwsze miejsca dla licealistów z Kopernika - uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w Konkursie Wied

Konkurs Wiedzy o Sejmie RP, który odbył się w 6.04.2016 r. w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu, zorganizowany pod Honorowym Patronatem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Marka Kuchcińskiego, w powiecie żywieckim przeprowadzony z inicjatywy Posłanki na Sejm RP Małgorzaty Pępek, wyłonił zwycięzców - zostali nimi uczniowie naszego liceum. I miejsce zajął Adrian Duraj (kl. 2f), II miejsce - Aleksandra Kastelik (kl. 2f), III miejsce - Marta Dudek (kl. 2f), IV miejsce - Brygida Panek (kl. 2f). Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe oraz wygrali wycieczkę do Sejmu RP.

Gratulujemy wspaniałych wyników uczniom i nauczycielom opiekunom, p. Adrianowi Midorowi i p. Piotrowi Rypieniowi!

15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej
14.09.2020
Sukces recytatorski naszej uczennicy

Sukces recytatorski naszej uczennicy

10 września br. na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się rejonowy etap eliminacji 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego....

czytaj więcej