Adrian Duraj, uczeń naszej szkoły zwyciężył w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sejmie RP

Adrian Duraj, uczeń naszej szkoły zwyciężył w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sejmie RP

6 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sejmie RP, zorganizowany pod Honorowym Patronatem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Marka Kuchcińskiego, w powiecie żywieckim przeprowadzony z inicjatywy Posła na Sejm RP, Pana Kazimierza Matusznego. Brało w nim udział kilkudziesięciu uczestników. W konkursie zwyciężył uczeń naszej szkoły Adrian Duraj (kl. 3f), otrzymując maksymalną możliwą ilość punktów do zdobycia. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Tlałka – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce, z kolei trzecie miejsce zajęła Joanna Handerek – uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz wygrali wycieczkę do Warszawy.Gratulujemy wspaniałych wyników uczniom.Panu Adrianowi Midorowi oraz Panu Piotrowi Rypieniowi dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu w naszej szkole.

30.06.2020

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu serdecznie zaprasza w ramach Narodowego Czytania na spotkanie, które odbędzie się 5 września...

czytaj więcej
30.06.2020

Na dobry początek wakacji 2020 wspominamy pierwsze takie Święto Muzyki

Od 2007 roku, w okolicach 21 czerwca Kopernik gra i śpiewa w ramach Święta Muzyki. W tym roku koronawirus zmusił nas do zmiany formy, ale nie...

czytaj więcej