Adrian Duraj, uczeń naszej szkoły zwyciężył w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sejmie RP

Adrian Duraj, uczeń naszej szkoły zwyciężył w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sejmie RP

6 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sejmie RP, zorganizowany pod Honorowym Patronatem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Marka Kuchcińskiego, w powiecie żywieckim przeprowadzony z inicjatywy Posła na Sejm RP, Pana Kazimierza Matusznego. Brało w nim udział kilkudziesięciu uczestników. W konkursie zwyciężył uczeń naszej szkoły Adrian Duraj (kl. 3f), otrzymując maksymalną możliwą ilość punktów do zdobycia. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Tlałka – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce, z kolei trzecie miejsce zajęła Joanna Handerek – uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz wygrali wycieczkę do Warszawy.Gratulujemy wspaniałych wyników uczniom.Panu Adrianowi Midorowi oraz Panu Piotrowi Rypieniowi dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu w naszej szkole.

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej