Biegniemy w SZTAFECIE Z BIAŁO-CZERWONĄ

Biegniemy w SZTAFECIE Z BIAŁO-CZERWONĄ

W dniu 7 września 2015 r. nasi uczniowie wraz nauczycielami wychowania fizycznego wzięli udział w biegu patriotycznym " SZTAFETA z BIAŁO-CZERWONĄ" organizowanym przez  Kuratorium Oświaty w Katowicach, Delegaturę w Bielsku Białej oraz Starostwo Powiatowe w Żywcu. Bieg rozpoczął się złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy pod tablicą upamiętniającą żołnierzy Armii Krajowej, walczących na Ziemi Żywieckiej w czasie II wojny światowej a zakończył  uroczystą akademią i złożeniem meldunku Panu Kuratorowi Stanisławowi Faber.

Zobacz fotoreportaż

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej