Bieżące sukcesy uczniów w olimpiadach ogólnopolskich

Nazwa olimpiady Etap Uczniowie Opiekunowie XXXIX Olimpiada Artystyczna etap okręgowy sekcji historii sztuki: Klaudia Pawińska 3f Dorota Babińska-Waluś XLIV Olimpiada Biologiczna etap okręgowy Grzegorz Matuszny 3c Beata Kudzia XXVII Olimpiada Filozoficzna etap okręgowy Joanna Folwarczny 1f Adrian Midor XLI Olimpiada Geograficzna  etap okręgowy Małgorzata Drobisz 3c, Kamila Nieuważna 3c,  Adrianna Pach 3g,  Justyna Widuch 2k, Justyna Wiewióra 2k, Edyta Kubaszko 2k Miłosz Polak 2k,  Zofia Wnętrzak 1c, Anna Suchanek 1b, Aleksandra Sufa 1b, Paweł Skalski 1b Jacek Seweryn V Olimpiada Języka Hiszpańskiego etap okręgowy Beata Kanik 3g Lucyna Ozimińska XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej finał Piotr Seemann 2b - finalista Sabina Kasikirik LXV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego etap okręgowy Karolina Biernat 2c , Paulina Czernek  2h, Lidia Kamińska 3h, Agnieszka Miciak  2b Danuta Kliś, Danuta Jarosińska–Tracz, Halina Słowik-Tyc, Maria Rybarska LXVI Olimpiada Matematyczna etap okręgowy Przemysław Dudek 2b, Lechosław Grochowski 3b, Piotr Seeman 2b Urszula Pietyra VIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH II etap

- matematyka: Malwina Biłyk 3b, Natalia Bury 2b, Anna Czul 3j, Przemysław Dudek 2b, Katarzyna Falisz 2a, Lechosław Grochowski 3b, Anna Oleksiak 2b, Piotr Seemann 2b, Jakub Setla 3b, Maciej Surowiak 3b, Konrad Tajstra 3b, Michał Wiewióra 3b

- fizyka: Lechosław Grochowski  3b

- geografia: Agnieszka Miciak 2b,  Adrianna Pach 3g

Halina Badora, Agnieszka Król, Krystyna Nazim, Urszula Pietyra

 

Marek Gołek

Jacek Seweryn

finał

- matematyka: Piotr Seemann 2b, Lechosław Grochowski 3b - laureat (zdobył indeks), Jakub Setla 3b, Maciej Surowiak 3b - laureat (zdobył indeks), Konrad Tajstra 3b, Michał Wiewióra 3b

- geografia: Agnieszka Miciak 2b

Halina Badora, Urszula Pietyra, Agnieszka Król

Jacek Seweryn

VIII Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 II etap

Andrzej Dybał 2f - laureat etapu wojewódzkiego, Wojciech Mrowiec 2f - finalista etapu wojewódzkiego

Ewa Góra LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Wspólczesnym etap okręgowy Anna Kaznocha 1d Adrian Midor IV Olimpiada Wiedzy o Górnym Śląsku II etap Karolina Deres 2b, Justyna Łasut 2b, Aneta Setla 2b, Anna Piela 2b, Dominika Tyrlik 2b, Ewa Jakubiec 3c, Szymon Seweryn 1f Jacek Seweryn III etap Karolina Deras 2b, Justyna Łasut 2b, Anna Piela 2b II Olimpiada Solidarności II etap Dawid Radecki  2f, Łukasz Raczek 2f Ewa Góra IX Olimpiada Mediewistyczna II etap Andrzej Dybał 2f Ewa Góra

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej