Byliśmy obecni na Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

W dniach 25 i 27 kwietnia 2016 r. w Jeleśni i Węgierskiej Górce odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Wśród wystawców znaleźli się pracodawcy, przedstawiciele szkół wyższych i średnich oraz hufców pracy. Nauczyciele: p. Sylwia Wisła, p. Barbara Luzar, p. Barbara Deska oraz uczniowie naszej Szkoły: Aleksandra Piegza (kl.1g), Katarzyna Sura (kl.1g), Sebastian Jagosz (kl.2g) biorący bezpośredni udział w imprezie dołożyli wszelkich starań, by nasze stanowisko wystawiennicze cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

22.09.2020
80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

Dziś obchodzimy 80 rocznicę wysiedleń z Żywiecczyzny. Przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Jacek Biłko, Adrian Midor i Piotr Rypień oraz...

czytaj więcej
21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej