Cztery uczennice naszego Liceum w walce o olimpijskie laury!

Karolina Biernat  z  klasy 2 c (uczennica Pani  Danuty Kliś),  Paulina Czernek z  klasy  2h (uczennica Pani Danuty Jarosińskiej – Tracz),  Lidia Kamińska z klasy 3h (uczennica Pani  Haliny Słowik-Tyc) oraz Agnieszka Miciak z klasy 2b (uczennica Pani  Marii Rybarskiej) jako jedyne ze wszystkich żywieckich szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowały się do eliminacji okręgowych LXV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Katowicach.

Serdecznie  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej