Dni Otwarte

Dni Otwarte

W dniach 12 – 13 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których odwiedziło nas ponad 1400 gimnazjalistów i ósmoklasistów z całego powiatu. Pomimo tak ogromnej liczby odwiedzających, nasi uczniowie, którzy oprowadzali Gości zdołali ich zapoznać z wszystkimi atrakcjami przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W auli szkolnej Goście nie tylko zapoznali się z bogatą ofertą klas humanistycznych, sukcesami uczniów, ale także mieli okazję poczęstować się kawą, herbatą i domowymi wypiekami, a ich wizyta została dodatkowo uprzyjemniona występami i wystawą prac plastycznych uczniów. W pracowni chemicznej Goście mogli obserwować widowiskowe eksperymenty i całkowicie bezpieczne dla zdrowia eksplozje, natomiast kolorowe stoiska językowe zachęcały opowieściami, możliwością zrobienia ciekawych zdjęć i okazją do rozmowy z Ivką Henderson – naszą asystentką językową z Nowej Zelandii. Pracownia geograficzna nie tylko oferowała opowieści o naszym kole turystycznym Kangchendzonga, ale również zorganizowała konkursy i przeprowadziła ciekawe eksperymenty. Uczniowie z koła astronomicznego „Loża” nagradzali sernikiem uczniów, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi w konkursach oraz zaprowadzili Gości na sam szczyt naszej szkoły, czyli do obserwatorium astronomicznego. Na parterze natomiast grupa pasjonatów matematyki opowiadała o klasach uniwersyteckich, licznych sukcesach w konkursach i olimpiadach oraz o Obozie Naukowym na Rysiance. Biblioteka zachęcała kołem szachowym i wolontariackim, a uczniowie na stoisku sportowym opowiadali o naszych sukcesach i zajęciach dodatkowych.

Wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie Dni Otwartych serdecznie dziękujemy! Dzięki Wam otrzymaliśmy tak wiele pozytywnych opinii od naszych Gości!


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

09.06.2021

Laureaci Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

Nasi uczniowie kolejny raz odnieśli sukcesy w Międzynarodowym Konkursie „ Kangur Matematyczny”. Jest to konkurs organizowany przez Towarzystwo...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności