Dziękujemy wolontariuszom WOŚP - pamiętamy o Wasej ofiarnej pracy

Podczas 25 Finału WOŚP w tutejszym sztabie kwestowało 75 wolontariuszy: 39 uczniów naszego liceum, 2 uczniów z ZSME i 34 osoby z ZHP. W szkole w godzinach od 11 do 22 pieniądze przeliczało 8 uczniów i 5 opiekunów. Kwesta przebiegła sprawnie, przyjemnie i bezpiecznie. Zebrana kwota to ok 62 tysiące złotych, (na ostateczne rozliczenia musimy poczekać parę tygodni). Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w to dzieło.

Małgorzata Stojanowska

24.09.2020
Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

23 września 2020 r. w klasach uniwersyteckich humanistycznych - 1a i 2a - w ramach seminarium polonistycznego odbyły się zajęcia prowadzone przez...

czytaj więcej
24.09.2020
Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

18 września 2020 r. w Auli im. S. Pyjasa naszego liceum odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Zgodnie z tradycją...

czytaj więcej