Eliminacje rejonowe XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w auli naszego li

Eliminacje rejonowe XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w auli naszego li

W dniu 16.12.2015 r. w naszym liceum odbyły się eliminacje rejonowe XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W konkursie udział wzięło 29 osób ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego powiatu żywieckiego. Młodzież odpowiadała  na pytania z zakresu pierwszej pomocy, międzynarodowego prawa humanitarnego oraz zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Do następnego etapu olimpiady zakwalifikowała się uczennica Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy. Nasza reprezentantka, Kinga Szafrańska z kl. Ic zajęła III miejsce.

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej