Eliza wyśpiewała sobie Grand Prix w ogólnopolskim konkursie tańca i piosenki

Eliza wyśpiewała sobie Grand Prix w ogólnopolskim konkursie tańca i piosenki

Uczennica naszej szkoły, Eliza Kania z kl. 1h zdobyła Grand Prix XI Ogólnopolskiego Konkursu Tańca i Piosenki "Chrzanowska  Lokomotywa Artystyczna", który odbył się 15 kwietnia 2016 r. w Chrzanowie. Ze 130 zgłoszeń do konkursu zakwalifikowało się 57 solistów z całej Polski, wśród nich najlepsza była właśnie ona.

To ogromny sukces Elizy!!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego wspanialego rozwoju artystycznego! Zapraszamy do wysłuchania utworu I See Fire w wykonaniu laureatki: www.youtube.com/watch?v=38pAkmXQt1g

24.09.2020
Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

23 września 2020 r. w klasach uniwersyteckich humanistycznych - 1a i 2a - w ramach seminarium polonistycznego odbyły się zajęcia prowadzone przez...

czytaj więcej
24.09.2020
Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

18 września 2020 r. w Auli im. S. Pyjasa naszego liceum odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Zgodnie z tradycją...

czytaj więcej