Gratulujemy drużynie szachistów z naszej szkoły!

Gratulujemy drużynie szachistów z naszej szkoły!

10 grudnia 2015 r. o godzinie 10 odbył się VI Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3b: Darek Talik, Przemek Dudek, Piotrek Seemann.

Wyniki przedstawiają się następująco:I  miejsce - Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (12 pkt.)II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące (9 pkt.)III miejsce -Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (3,5 pkt.)IV miejsce - Zespół Szkół Samochodowych (3 pkt.)V  miejsce - Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych (2,5 pkt.)

Organizatorzy dziękują Uczestnikom i ich Opiekunom.

18.09.2019
Wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii - wpłata zaliczki!

Wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii - wpłata zaliczki!

Od wtorku 24 września będzie zbierana zaliczka na wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii w wysokości 300 zł, również od osób, które są na liście...

czytaj więcej
17.09.2019

Zebrania z rodzicami klas II i III

Zebrania odbędą się w dniu 19 września (czwartek) 2019 r. o godzinie 16.00. Rodzice uczniów kl. II – zebrania wyłącznie z wychowawcami klas w...

czytaj więcej