Gratulujemy drużynie szachistów z naszej szkoły!

Gratulujemy drużynie szachistów z naszej szkoły!

10 grudnia 2015 r. o godzinie 10 odbył się VI Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3b: Darek Talik, Przemek Dudek, Piotrek Seemann.

Wyniki przedstawiają się następująco:I  miejsce - Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (12 pkt.)II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące (9 pkt.)III miejsce -Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (3,5 pkt.)IV miejsce - Zespół Szkół Samochodowych (3 pkt.)V  miejsce - Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych (2,5 pkt.)

Organizatorzy dziękują Uczestnikom i ich Opiekunom.

24.06.2019
WYMIANA  SZKOLNA  ŻYWIEC – UNTERHACHING 11 – 17  MAJA  2019

WYMIANA SZKOLNA ŻYWIEC – UNTERHACHING 11 – 17 MAJA 2019

W dniach od 11 do 17 maja 2019 r. w ramach odbywającej się co dwa lata wymiany szkolnej grupa 9 uczniów wraz z opiekunami gościła w partnerskiej...

czytaj więcej
18.06.2019
Mamy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie

Mamy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” nasi uczniowie: Karol Sowa i Natalia Kotrys z klasy 3b „uniwersyteckiej”,...

czytaj więcej