Hello Annabel, welcome to our school again

Hello Annabel, welcome to our school again

W środę 21.12.2016 r. odwiedziła szkołę Annabel Huggard z Australii – w okresie od marca 2014 r. do stycznia 2015 r. nasza asystentka językowa w programie LATTITUDE GLOBAL VOLUNTEERING. Spotkała się z nauczycielami i z uczniami, szczególnie z klas III, które uczestniczyły wcześniej w zajęciach prowadzonych przez nią. Wzięła udział w przedstawieniu wigilijnym i w lekcjach języka angielskiego o zwyczajach świątecznych w Polsce i w Australii.Annabel, zapraszamy znowu. Drzwi naszego liceum są dla Ciebie zawsze gościnnie otwarte.You are always welcome here!

27.02.2020
Dni Otwarte w Koperniku

Dni Otwarte w Koperniku

17 i 18 marca 2020 r. od 9:00 do 13:00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły.

czytaj więcej
26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej