II miejsce Piotra Seemanna w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA!

W finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, który odbył się 17.04.2015 r. we Wrocławiu, Piotr Seemann z kl.2b zajął II miejsce w Polsce w kategorii Liceum 2 (klasy II). Piotr wygrał 400zł (brutto), dwudniowy pobyt w Ogonkach i stypendium na Uczelni Vistula. Gratulujemy!

Konkurs organizowany jest przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Akademię Biznesu i Finansów Vistula w Warszawie. Jest on corocznie przeprowadzany w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach, we Włoszech, na Litwie i na Węgrzech. Założeniem konkursu jest propagowanie matematyki wśród młodzieży.

Uczniowie naszego liceum przystąpili do tego konkursu po raz pierwszy i aż 7 z 51 startujących doszło do finału. Byli to:  Przemysław Dudek (2b), Lechoslaw Grochowski (3b), Filip Maniciak (2j), Jakub Setla (3b), Maciej Surowiak (3b) i Michał Szymocha (1a).

Opiekunką konkursu była p. Paulina Komender.Życzymy równie wspaniałych wyników w przyszłym roku!

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej