Już VII naukowy obóz matematyczno-językowy na Rysiance rozpoczęty!

Już VII naukowy obóz matematyczno-językowy na Rysiance rozpoczęty!

Uczniowie klas uniwersyteckich 3a i 3b wyruszyli na obóz naukowy na Hali Rysianka, który potrwa w dniach od 27 do 30 września 2016 r. Pod opieką pań Agnieszki Król i Anny Jankowskiej będą rozwiązywać zadania matematyczne, szlifować swój angielski, przygotowywać się do konkursów i olimpiad oraz aktywnie wypoczywać w otoczeniu pięknych Beskidów w jesiennej szacie. Grupę prowadzi pani przewodnik Bogusława Dziergas.

Życzymy wspaniałych wrażeń i wielu korzyści naukowych płynących z takiej formy kształcenia.

Obóz dofinansowany przez Miasto Żywiec w postaci dotacji do zadania publicznego Obóz naukowo-profilaktyczny Rysianka – grantu pozyskanego dla szkoły przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu.

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej