Kolejne 2 uczennice w eliminacjach okręgowych olimpiad

Z przyjemnością zawiadamiamy, że 2 uczennice naszego liceum zakwalifikowały się do eliminacji okręgowych olimpiad. Są to:Beata Kupczak z kl. 3h - w XL Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historia sztuki; Beata przygotowuje się pod kierunkiem p. prof. Doroty Babińskiej – WaluśorazJulia Mikusek z kl. 2d – w XLVI Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego; Julia przygotowuje się pod kierunkiem p. prof. Renaty Sowy. Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszym ciągu zmagań olimpijskich.

22.09.2020
80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

Dziś obchodzimy 80 rocznicę wysiedleń z Żywiecczyzny. Przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Jacek Biłko, Adrian Midor i Piotr Rypień oraz...

czytaj więcej
21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej