Kompozycja Op-art, czyli gra ze wzrokiem widza w Galerii Sztuki "KOPERA" online

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych wykonanych przez uczniów z klas 1b i 1f na przedmiocie Podstawy rysunku i projektowania.

Optical-art to kierunek w sztuce, mający na celu ukazywanie iluzji przestrzeni, wibrujące i poruszające się efekty wizualne, powodujące u widza zawrót głowy. Nakładanie się linii i form oraz zastosowanie połączeń kolorystycznych dają złudzenie oddalania lub przybliżania. Op-art ma zastosowanie w sztuce użytkowej.

Autorami prac są: Zofia Bylica, Mikołaj Biernat, Martyna Butor, Oliwia Cader, Aneta Hyla, Agnieszka Knapek, Katarzyna Knapek, Jowita Maciejny, Jakub Suchoń, Kinga Żabnica, Zuzanna Jagosz, Natalia Cebrat, Aleksandra Bednarz, Dominika Kępka, Wojciech Mocek, Aleksandra Wrona, Natalia Wolny.

Zapraszamy serdecznie.

Klasa 1b i 1f oraz p. Dorota Babińska-Waluś


22.02.2021
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

17 lutego 2021 r. na platformie Teams odbyły się po raz pierwszy w naszym liceum obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Międzynarodowy...

czytaj więcej
17.02.2021
Wykłady online z chemii

Wykłady online z chemii

W styczniu i w lutym 2021 r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych: 2c, 2g, 2cg, 2dg (grupa z rozszerzoną chemią), 3c i 3d brały udział...

czytaj więcej