Kompozycja Op-art, czyli gra ze wzrokiem widza w Galerii Sztuki "KOPERA" online

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych wykonanych przez uczniów z klas 1b i 1f na przedmiocie Podstawy rysunku i projektowania.

Optical-art to kierunek w sztuce, mający na celu ukazywanie iluzji przestrzeni, wibrujące i poruszające się efekty wizualne, powodujące u widza zawrót głowy. Nakładanie się linii i form oraz zastosowanie połączeń kolorystycznych dają złudzenie oddalania lub przybliżania. Op-art ma zastosowanie w sztuce użytkowej.

Autorami prac są: Zofia Bylica, Mikołaj Biernat, Martyna Butor, Oliwia Cader, Aneta Hyla, Agnieszka Knapek, Katarzyna Knapek, Jowita Maciejny, Jakub Suchoń, Kinga Żabnica, Zuzanna Jagosz, Natalia Cebrat, Aleksandra Bednarz, Dominika Kępka, Wojciech Mocek, Aleksandra Wrona, Natalia Wolny.

Zapraszamy serdecznie.

Klasa 1b i 1f oraz p. Dorota Babińska-Waluś


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

30.11.2021
Podziękowania dla Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego

Podziękowania dla Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego

Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” serdecznie dziękuje Gdańskiemu Wydawnictwu Psychologicznemu za ufundowanie dla uczniów naszej szkoły...

czytaj więcej
30.11.2021
Wyniki konkursu „Sleeveface-ubierz się w książkę

Wyniki konkursu „Sleeveface-ubierz się w książkę"

29 listopada 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie IV edycji Konkursu Fotograficznego „Sleeveface-ubierz się w książkę" zorganizowanego przez...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności