Licealiści z Kopernika w etapie centralnym ogólnopolskiej olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

Z przyjemnością zawiadamiamy, że łącznie 8 uczniów naszego liceum zakwalifikowało się  do etapu centralnego X Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH". W dziedzinie matematyki (6 osób) są to: z kl. 3a: Patryk Cebrat i Rafał Juraszek oraz z kl. 3b: Patryk Siwek, Bartłomiej Grochowski, Monika Okrzesik i Grzegorz Piekarski. W dziedzinie geografii (2 osoby) są to: Aleksandra Sufa z kl. 3b i Ewa Sowa z kl. 3e.Gratulujemy i życzmy sukcesów w ostatnim etapie zmagań konkursowych!

27.02.2020
Dni Otwarte w Koperniku

Dni Otwarte w Koperniku

17 i 18 marca 2020 r. od 9:00 do 13:00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły.

czytaj więcej
26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej