Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących kategoriach:

I Nagroda specjalna:

Kamila Mastalerz z kl. 3g i Dominika Karbownik z kl. 1a

Rysunek 13 - 15 lat

Wiktoria Mrowiec z kl. 1a

Rysunek 16 - 18 lat:

I miejsce: Julia Wojtusiak z kl. 1bg, Kamila Bury z kl. 2b i Aleksandra Worek z kl. 2c

II miejsce: Joanna Tomiczek kl.1cg i Karolina Kos z kl. 2c

III miejsce: Zofia Piątek kl. 1cg i Zuzanna Kaletka kl. 1bg

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Julia Szota, Karolina Szymocha, Martyna Myszka, Weronika Kania kl.1bg oraz Agnieszka Kasprzyk z kl. 2b

Wyklejanka - kolaż 16 - 18 lat:

I miejsce: Elżbieta Kastelik z kl. 2a, Patrycja Pochopień z kl. 2b i Agnieszka Talik z kl. 3b

II miejsce: Magdalena Widuch z kl. 1hg

Wyróżnienie w tej kateorii otrzymał Kamil Sowa z kl. 1dg

Linoryt:

II miejsce: Patrycja Dobija z kl. 3g

III miejsce: Julia Stawowczyk z kl. 3g

Multimedia:

II miejsce: Maja Barabasz z kl. 3f

Fotografia:

I miejsce: Mariusz Maszloch z kl. 3b i Julia Hilarowicz z kl. 2c

II miejsce: Aleksandra Skolarz z kl. 2c

III miejsce: Aleksandra Worek z kl. 2b i Natalia Leśniak z kl. 1g

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Wiktoria Ficoń z kl. 2c, Justyna Gach z kl. 1fg i Łucja Urbańska z kl. 3f

Poezja, Proza:

I miejsce: Karina Rybarska z kl. 1fg

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Prace wykonane zostały pod kierunkiem p. Doroty Babińskiej - Waluś oraz p. Marii Śleziak.

15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej
14.09.2020
Sukces recytatorski naszej uczennicy

Sukces recytatorski naszej uczennicy

10 września br. na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się rejonowy etap eliminacji 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego....

czytaj więcej