Nasi matematycy w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania logiczne i matematyczne"

Nasi matematycy w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym

 

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Patryk Siwek (kl. 3b) i Karol Sowa (kl. 1b) zajęli kolejno II i III miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania logiczne i matematyczne"!W konkursie startowało łącznie 27 uczestników  - każda szkoła ponadgimnazjalna z powiatu żywieckiego mogła zgłosić maksymalnie trzech swoich uczniów.Gratulujemy uczniom i opiekunom, pod których kierunkiem pracowali - p. Agnieszce Król i p. Paulinie Komender.

02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej
31.03.2020

Wyjazd edukacyjny do Londynu

Mając na uwadze sytuację epidemiczną w kraju i na świecie wykazaliśmy się dużą odpowiedzialnością i troską o zdrowie i życie dzieci podejmując...

czytaj więcej