Nasi uczniowie - jako jedyni z powiatu żywieckiego - w etapie okręgowym LXVII Olimpiady Matematyczne

Z przyjemnością zawiadamiamy, że 4 uczniów naszego liceum zakwalifikowało się do eliminacji okręgowych tej najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej i że są oni wśród 74 najlepszych w województwie. Są to: Patryk Siwek z kl. 2b, Piotr Seemann z kl.3b, Przemysław Dudek z kl.3b i Szymon Juraszek z kl. 3b. Uczniowie przygotowują się pod kierunkiem p.Urszuli Pietyry.Jednocześnie przypominamy, że do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakwalifikowało się 19 uczniów, a jutro o kwalifikacje wojewódzkie Ślaskiego Konkursu Matematycznego będzie się ubiegać 7 naszych uczniów.Życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach!

22.09.2020
80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

Dziś obchodzimy 80 rocznicę wysiedleń z Żywiecczyzny. Przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Jacek Biłko, Adrian Midor i Piotr Rypień oraz...

czytaj więcej
21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej