Nasi uczniowie w II etapie ogólnopolskiego konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej"

Informujemy, że 19 uczniów naszego liceum zakwalifikowało się do II etapu (ostatniego) ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”.

W dziedzinie chemii  do II etapu zostało zakwalifikowanych 40 uczniów z całej Polski, w tym 10 uczniów naszej szkoły, z klasy 3c: Aleksandra Dziedzic, Jakub Kamiński, Gabriela Kliś, Kornelia Kubiesa, Kinga Szafrańska, Anna Szczotka, Dorota Talik, Julia Wnętrzak, Grzegorz Zawiła, z klasy 3d: Karolina Gorgoń.

W dziedzinie matematyki do II etapu zostało zakwalifikowanych 106 uczniów z całej Polski, w tym 9 uczniów naszej szkoły z klasy 3b: Wojciech Tracz, Justyna Mikusek, Joanna Widuch, Paweł Gradek, Karol Sowa, Natalia Kotrys, Jakub Makuch, Wojciech Jacoszek, Łukasz Mrózek.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu znajduje się pod adresem: http://indeks.pk.edu.pl/lista-osob.html

II etap konkursu odbędzie 23 lutego 2019 r.

Gratulujemy i życzmy sukcesów w ostatnim etapie zmagań konkursowych!

18.06.2019
Mamy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie

Mamy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w Krakowie

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” nasi uczniowie: Karol Sowa i Natalia Kotrys z klasy 3b „uniwersyteckiej”,...

czytaj więcej
17.06.2019
Narodowe Czytanie Rozdzióbią nas kruki, wrony... Stefana Żeromskiego

Narodowe Czytanie Rozdzióbią nas kruki, wrony... Stefana Żeromskiego

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu oraz Starostwo Powiatowe w Żywcu serdecznie zapraszają w ramach Narodowego Czytania na...

czytaj więcej