Noworoczne kolędowanie w SOSW w Żywcu

Noworoczne kolędowanie w SOSW w Żywcu

W dniu 10 stycznia 2020 r. uczniowie klas 1c i 1cg odwiedzili wraz z opiekunami Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu aby złożyć nauczycielom oraz uczniom ośrodka Noworoczne Życzenia. Występ rozpoczął się układem tanecznym, który przygotowali uczniowie jednej z klas do utworu „Jingle Bells”. W kolejnej części wychowankowie placówki zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia o tematyce świątecznej, do którego scenariusz napisała jedna z uczennic występujących klas. Historia przedstawiała w zabawny sposób losy dzieci Świętego Mikołaja, które postanowiły zastąpić tatę i wręczyć prezent dziewczynce, która napisała list z prośbą o prezent zbyt późno. Podopieczni ośrodka bardzo entuzjastycznie przyjęli występy starszych kolegów nagradzając je gromkimi brawami. Występom towarzyszyło śpiewanie kolęd przy akompaniamencie skrzypiec i gitar. Na zakończenie uczniowie naszej szkoły złożyli noworoczne życzenia wszystkim zebranym. Wychowawcom oraz uczniom życzyliśmy by Nowy 2020 rok przyniósł wszystko co dobre i piękne: miłość, życzliwość ludzi wokół, prawdziwą radość i poczucie spełnienia. By dał siłę do realizacji marzeń i planów. Na zakończenie wizyty przekazany został słodki poczęstunek dla wszystkich zebranych.

Wychowawczynie klas 1c i 1cg Beata Kudzia i Lidia Walaszek oraz Małgorzata Stojanowska.


02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej
31.03.2020

Wyjazd edukacyjny do Londynu

Mając na uwadze sytuację epidemiczną w kraju i na świecie wykazaliśmy się dużą odpowiedzialnością i troską o zdrowie i życie dzieci podejmując...

czytaj więcej