Nowy Samorząd Uczniowski

Nowy Samorząd Uczniowski

Stało się. Mamy nowych przedstawicieli Samorządu uczniowskiego! W związku z brakiem możliwości przeprowadzenia wyborów w tradycyjny sposób, nowym przewodniczącym zostaje Jakub Mieszczak z klasy 2f, dotychczasowy zastępca Zosi Kumorek, oraz Anastazja Staszewska z klasy 2fg. Bardzo dziękujemy dotychczasowemu Samorządowi w składzie: Zofia Kumorek, Aleksandra Worek oraz Jakub Mieszczak za dotychczasową, wyjątkowo trudną pracę, oraz życzymy nowej kadrze owocnej pracy i współpracy z samorządami klasowymi.

Już wkrótce zobaczymy pierwsze działania świeżej załogi. Trzymajcie za nich kciuki!

22.02.2021
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

17 lutego 2021 r. na platformie Teams odbyły się po raz pierwszy w naszym liceum obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Międzynarodowy...

czytaj więcej
17.02.2021
Wykłady online z chemii

Wykłady online z chemii

W styczniu i w lutym 2021 r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych: 2c, 2g, 2cg, 2dg (grupa z rozszerzoną chemią), 3c i 3d brały udział...

czytaj więcej