Patrycja Krzus nagrodzona przez AT-H w za najlepszą fotografię w konkursie Kadr Festiwalu

Uczennica naszej szkoły Patrycja Krzus z kl. 3h została zwyciężczynią konkursu fotograficznego organizowanego przez Zakład Socjologii Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki, w którym uczestniczyli nasi licealiści z klas 2e, 2f, 3h i 3e . Jury festiwalowe oceniało jakość wykonania, kreatywność oraz oryginalność zdjęcia. Tematem konkursu KADR FESTIWALU był XVII Festiwal Nauki i Sztuki oraz wszystko to, co młodzi ludzie podczas udziału w tym wydarzeniu zobaczyli, czego doświadczyli czy też poznali. Patrycja dostała świetne nagrody: telefon Samsung Galaxy J3, książki oraz pamiątkową koszulkę z logo ATH.Gratulujemy sukcesu!!!

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej