Podsumowanie XVIII Akcji Wakacyjnej "Wycieczka za złotówkę - lato 2016"

Podsumowanie XVIII Akcji Wakacyjnej

Słowa podziękowania za bezinteresowną pomoc w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu wycieczek w akcji w 2016 roku należą się opiekunom: Barbarze Luzar, ks. Jerzemu Łukowiczowi, Renacie Pawlus, Halinie Rybarskiej, Renacie Sowie, Annie Surowiak, Annie Syc, Andrzejowi Szewczykowi, Alicji Tomali, i Absolwentom I LO w Żywcu i innych Szkół Powiatu Żywieckiego oraz Pracownikom Wydziału Starostwa Powiatowego w Żywcu i Urzędu Miejskiego w Żywcu.

18 LAT = 150 WYCIECZEK = 7732 UCZESTNIKÓW

Od początku trwania Akcji „Wycieczka za 1 zł”, to jest od roku 1999 do 2016, przez okres 18 lat zostało zorganizowanych 150 wycieczek dla 7732 osób, co nie byłoby możliwe bez wsparcia lokalnych władz samorządowych powiatu i miasta! Akcje corocznie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Żywiecczyzny, po wyjazdach zawsze pozostaje wiele niezapomnianych wspomnień i wrażeń. Szczególnym wyróżnienie wartości i popularności tego przedsięwzięcia było zdobycie wyjątkowej nagrody, POLSKIEGO OSKARA SPORTOWEGO’2013.

Organizator akcji „Wycieczka za 1 zł” i opiekun KTKiG „Kangchendzonga” przy I LO im. M. Kopernika w Żywcu, Jacek Seweryn.

Fotoreportaż - zobacz.

14.01.2021

Matematycy z Kopernika w finale Ogólnopolskiego Konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Miło nam poinformować, że do finału Ogólnopolskiego Konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” w dziedzinie...

czytaj więcej
13.01.2021

Chemicy z Kopernika w finale Ogólnopolskiego Konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Miło nam poinformować, że do finału Ogólnopolskiego Konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” w dziedzinie...

czytaj więcej