Podziękowania dla Wydawnictwa „Pogranicze”

Podziękowania dla Wydawnictwa „Pogranicze”

Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” w imieniu Dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej serdecznie dziękuje Wydawnictwu „Pogranicze” za ufundowanie dla uczniów naszej szkoły cennych książek, które zostaną przeznaczone na nagrody za bardzo dobre wyniki  w nauce oraz sukcesy odnoszone w konkursach przedmiotowych.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Ośrodka Pogranicze i Międzynarodowego Centrum Dialogu w Krasnogrudzie, gdzie przez cały rok są prowadzone warsztaty m. in. dla uczniów i nauczycieli. W okresie wakacyjnym prezentowana jest całoroczna praca Ośrodka Pogranicze oraz Międzynarodowego Centrum Dialogu. Mają wtedy miejsce koncerty Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, spektakle „Kronik sejneńskich”, spotkania literackie itp.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa „Pogranicze” i zapoznania się z nowościami wydawniczymi.

www.pogranicze.sejny.pl/oficyna,2.html


05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej