Podziękowania dla Wydawnictwa „Pogranicze”

Podziękowania dla Wydawnictwa „Pogranicze”

Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” w imieniu Dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej serdecznie dziękuje Wydawnictwu „Pogranicze” za ufundowanie dla uczniów naszej szkoły cennych książek, które zostaną przeznaczone na nagrody za bardzo dobre wyniki  w nauce oraz sukcesy odnoszone w konkursach przedmiotowych.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Ośrodka Pogranicze i Międzynarodowego Centrum Dialogu w Krasnogrudzie, gdzie przez cały rok są prowadzone warsztaty m. in. dla uczniów i nauczycieli. W okresie wakacyjnym prezentowana jest całoroczna praca Ośrodka Pogranicze oraz Międzynarodowego Centrum Dialogu. Mają wtedy miejsce koncerty Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, spektakle „Kronik sejneńskich”, spotkania literackie itp.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa „Pogranicze” i zapoznania się z nowościami wydawniczymi.

www.pogranicze.sejny.pl/oficyna,2.html


22.02.2021
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszym liceum

17 lutego 2021 r. na platformie Teams odbyły się po raz pierwszy w naszym liceum obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Międzynarodowy...

czytaj więcej
17.02.2021
Wykłady online z chemii

Wykłady online z chemii

W styczniu i w lutym 2021 r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych: 2c, 2g, 2cg, 2dg (grupa z rozszerzoną chemią), 3c i 3d brały udział...

czytaj więcej