Ponowny ogromny sukces naszego ucznia w XIV Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej!

Z dumą informujemy, że uczeń klasy 3b Piotr Seemann zakwalifikował się do finału XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. W finale weźmie udział 61 uczniów z całej Polski, wyłonionych z 562 startujących w zawodach okręgowych. Piotrek będzie jednym z czterech uczniów reprezentujących województwo śląskie (trzech pozostałych pochodzi z renomowanego VIII LO w Katowicach). Piotr przygotowuje się pod opieką p. Sabiny Kasikirik.Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu! Trzymamy kciuki!

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej