Powiatowe eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

11 marca 2020 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Do kolejnego etapu w turnieju recytatorskim zakwalifikowali się: Pola Jodłowiec z kl. 1a (opiekun: Lucyna Majdak) oraz Rafał Banaś z kl. 3b (opiekun: Lucyna Majdak), w turnieju wywiedzione ze słowa Karina Rybarska z kl. 1fg (opiekun: Agnieszka Fluder), natomiast w turnieju poezji śpiewanej Gabriela Górna z kl. 1a (opiekun: Lucyna Majdak). Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie recytatorskich zmagań na szczeblu rejonowym.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej