Praca Szkonego Klubu Wolontariatu dostrzeżona i doceniona! Gratulacje

Praca Szkonego Klubu Wolontariatu dostrzeżona i doceniona! Gratulacje

Nasza szkoła została zgłoszona do konkursu Szkolne Koło Wolontariatu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego. W okresie od 29 września 2016 roku do 30 marca 2017 roku młodzież działająca w SKW z zaangażowaniem wykonała zadania przewidziane regulaminem konkursu. Były one różnorodne: akcje ogólnopolskie, lokalne oraz wiele działań i akcji przeprowadzonych na terenie szkoły (lekcje, pogadanki, warsztaty plastyczne). Stworzyły okazję do budowania świata wartości, pomogły w rozwijaniu zainteresowańoraz w szukaniu pożytecznej formy spędzania wolnego czasu.

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

21.10.2021

Wystawa prac plastycznych w Galerii Sztuki "KOPERA"

Wraz z powiewem jesieni Galeria Sztuki "KOPERA" online zaprasza do obejrzenia wystawy studyjnych szkiców martwej natury wykonanych przez uczniów z...

czytaj więcej
21.10.2021
Ruszyła X edycja programu “KinoSzkoła”!

Ruszyła X edycja programu “KinoSzkoła”!

Już po raz kolejny w ramach współpracy z kinem "Janosik" uczniowie naszej szkoły biorą udział w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej i...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności