Przedłużenie zdalnego nauczania w I LO im. M. Kopernika w Żywcu

Szanowni Państwo! 

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została już opublikowana w Dzienniku Ustaw RP pod adresem: http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/642.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Wszystkie komunikaty w tej sprawie znajdują się na stronie internetowej: www.gov.pl/edukacja.

Dyrekcja i Pracownicy Administracji pracują częściowo stacjonarnie i zdalnie. W związku z tym, jeśli mają Państwo pilne sprawy bieżące prosimy o kontakt mialowy: biuro@lo-zywiec.pl lub telefoniczny: 33 8612113, lub za pomocą dziennika elektronicznego mobiDziennik.

Z poważaniem, dyrekcja I LO w Żywcu

26.05.2020
Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Nasza tegoroczna absolwentka Żaneta Rus została stypendystką Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Stypendium...

czytaj więcej
26.05.2020
Galerii Sztuki

Galerii Sztuki "KOPERA"

W naszej Galerii Sztuki "KOPERA" online pragniemy przedstawić prace rysunkowe uczniów naszej szkoły. Tym razem są to prace Kamili Mastalerz...

czytaj więcej