Przedłużenie zdalnego nauczania w I LO im. M. Kopernika w Żywcu

Szanowni Państwo! 

Uprzejmie informujemy, że do 26 czerwca br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została już opublikowana w Dzienniku Ustaw RP pod adresem: http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/642.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Wszystkie komunikaty w tej sprawie znajdują się na stronie internetowej: www.gov.pl/edukacja.

Dyrekcja i Pracownicy Administracji pracują częściowo stacjonarnie i zdalnie. W związku z tym, jeśli mają Państwo pilne sprawy bieżące prosimy o kontakt mialowy: biuro@lo-zywiec.pl lub telefoniczny: 33 8612113, lub za pomocą dziennika elektronicznego mobiDziennik.

Z poważaniem, dyrekcja I LO w Żywcu

15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej
14.09.2020
Sukces recytatorski naszej uczennicy

Sukces recytatorski naszej uczennicy

10 września br. na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się rejonowy etap eliminacji 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego....

czytaj więcej