Przedstawienie "Historie miłosne"

Przedstawienie

W kwietniu 2016 r. w auli naszego liceum zostało wystawione przedstawienie teatralne pt. "Historie miłosne". Spektakl przygotowali uczniowie naszego liceum pod kierunkiem pani Agnieszki Fluder (opiekun kółka teatralnego) i pani Małgorzaty Piątek (opiekun Samorządu Uczniowskiego). Młodzież zaprezentowała swoje talenty aktorskie, recytatorskie, muzyczne  oraz taneczne.Mogliśmy podziwiać najpiękniejsze sceny miłosne z różnych dzieł literackich i filmowych: "Titanica", "Romeo i Julii", "Pana Tadeusza", "Przeminęło z wiatrem", "Ogniem i mieczem". Nasi wspaniali tancerze odtworzyli układy z filmu "Dirty Dancing" oraz teledysku Eda Sheerana "Thinking Out Loud". Uczniowie uzdolnieni muzycznie zaśpiewali i zagrali popularne przeboje o tematyce miłosnej.Przedstawienie zyskało uznanie  naszej publiczności również z powodu bogatych dekoracji, które pomogły wczuć się w atmosferę odtwarzanych scen.Dziękujemy wszystkim artystom za poświęcenie swojego czasu i energii, aby uprzyjemnić swoim koleżankom i kolegom pobyt w szkole oraz umożliwić oderwanie się od codzienności.Spektakl zostanie wystawiony jeszcze raz w środę 8 czerwca 2016 r.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz fotoreportaż.

26.05.2020
Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Nasza tegoroczna absolwentka Żaneta Rus została stypendystką Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Stypendium...

czytaj więcej
26.05.2020
Galerii Sztuki

Galerii Sztuki "KOPERA"

W naszej Galerii Sztuki "KOPERA" online pragniemy przedstawić prace rysunkowe uczniów naszej szkoły. Tym razem są to prace Kamili Mastalerz...

czytaj więcej