Przedstawienie "Historie miłosne"

Przedstawienie

W kwietniu 2016 r. w auli naszego liceum zostało wystawione przedstawienie teatralne pt. "Historie miłosne". Spektakl przygotowali uczniowie naszego liceum pod kierunkiem pani Agnieszki Fluder (opiekun kółka teatralnego) i pani Małgorzaty Piątek (opiekun Samorządu Uczniowskiego). Młodzież zaprezentowała swoje talenty aktorskie, recytatorskie, muzyczne  oraz taneczne.Mogliśmy podziwiać najpiękniejsze sceny miłosne z różnych dzieł literackich i filmowych: "Titanica", "Romeo i Julii", "Pana Tadeusza", "Przeminęło z wiatrem", "Ogniem i mieczem". Nasi wspaniali tancerze odtworzyli układy z filmu "Dirty Dancing" oraz teledysku Eda Sheerana "Thinking Out Loud". Uczniowie uzdolnieni muzycznie zaśpiewali i zagrali popularne przeboje o tematyce miłosnej.Przedstawienie zyskało uznanie  naszej publiczności również z powodu bogatych dekoracji, które pomogły wczuć się w atmosferę odtwarzanych scen.Dziękujemy wszystkim artystom za poświęcenie swojego czasu i energii, aby uprzyjemnić swoim koleżankom i kolegom pobyt w szkole oraz umożliwić oderwanie się od codzienności.Spektakl zostanie wystawiony jeszcze raz w środę 8 czerwca 2016 r.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz fotoreportaż.

15.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów klas II i III

Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich i trzecich na zebrania, które odbędą się w czwartek 17 września 2020 r. klasy drugie: 16.30...

czytaj więcej
14.09.2020
Sukces recytatorski naszej uczennicy

Sukces recytatorski naszej uczennicy

10 września br. na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się rejonowy etap eliminacji 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego....

czytaj więcej