Spotkanie projektowe Erasmus+, 9-15.10.2016

Spotkanie projektowe Erasmus+, 9-15.10.2016

W dniach 9-15 października 2016 r. odbyło się spotkanie projektowe Programu UE Erasmus+, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele z Polski, Turcji, Rumunii i Litwy. Goście byli zakwaterowani w ośrodku wczasowym w Korbielowie, odwiedzili Żywiec, w tym oczywiście nasze liceum, Kraków, Katowicę i Pszczynę. Przeprowadzono wiele warsztatów, quizów i zajęć o tematyce astronomicznej. Uczestnicy brali udział w wykładach naukowych na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Planetarium w Katowicach. Partnerzy z innych szkół mieli też okazję poznać kulturę i tradycje naszego kraju i regionu. Spotkanie zakończyło się ogniskiem pożegnalnym.

Zobacz fotoreportaż.

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej