Sukces uczennicy I LO w Żywcu Nadii Tokarczyk

Sukces uczennicy I LO w Żywcu Nadii Tokarczyk

W czerwcu 2020 roku w Warszawie został rozstrzygnięty finał etapu centralnego XXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego  Konkursu Krajoznawczego  „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ’2020” dla najlepszych uczniów z Polski - zwycięzców eliminacji wojewódzkich. Organizatorem konkursu pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej był Zarząd Główny PTTK w Warszawie. Wśród uczestników ścisłego finału znalazła się uczennica kl. 2f, Nadia Tokarczyk, reprezentująca Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa „Kangchendzonga” PTTK przy I LO w Żywcu, która uzyskała  tytuł finalisty konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Jacek Seweryn


21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej