Sukcesy naszych uczniów w konkursie języka angielskiego FOX 2017

Nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”, prowadzonym pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku w konkursie wzięło udział 33 uczniów, najlepsi z nich to: Zuzanna Midor (kl. 3a) – wynik dobry (opiekun p. Anna Jankowska), Katarzyna Rybarska (kl. 2c) – wynik dobry (opiekun p. Sabina Kasikirik), Karolina Cielas (kl. 1h) – wynik dobry (opiekun p. Iwona Jasek).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

22.11.2020

Wyjazd edukacyjny do Londynu odwołany

Nawiązując do wiadomości zamieszczonej na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 06.05.2020, pragniemy poinformować, że w związku z utrzymującą...

czytaj więcej
22.11.2020

Karolina Cinal, Julia Kubiniec i Justyna Szafrańska FINALISTKAMI X Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu Karolina Cinal (kl. 2bg), Julia Kubiniec (kl. 3f) i Justyna Szafrańska (kl....

czytaj więcej