Sukcesy naszych uczniów w konkursie języka angielskiego FOX 2017

Nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”, prowadzonym pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku w konkursie wzięło udział 33 uczniów, najlepsi z nich to: Zuzanna Midor (kl. 3a) – wynik dobry (opiekun p. Anna Jankowska), Katarzyna Rybarska (kl. 2c) – wynik dobry (opiekun p. Sabina Kasikirik), Karolina Cielas (kl. 1h) – wynik dobry (opiekun p. Iwona Jasek).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

27.02.2020
Dni Otwarte w Koperniku

Dni Otwarte w Koperniku

17 i 18 marca 2020 r. od 9:00 do 13:00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych do odwiedzenia naszej szkoły.

czytaj więcej
26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej