Sukcesy podczas Zlotu Ekologicznego "Czyste Góry" 2016

Sukcesy podczas Zlotu Ekologicznego

Wzięliśmy udział w XVIII Jesiennym Zlocie Ekologicznym „Czyste Góry” – Żywiec Moszczanica 2016, który zgromadził ponad 600 osób. Wydarzenie miało miejsce 22.10.2016 r. Z przyjemnością informujemy, że nasze Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa „Kangchendzonga” PTTK przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu zajęło I miejsce w odbywającym się podczas zlotu Konkursie o tytuł „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny 2015/2016”. Ponadto w Konkursie Krajoznawczym I miejsce zajęła Aleksandra Sufa (kl. 3b), a miejsce III Grzegorz Piekarski (kl. 3b). Gratulujemy sukcesów!

Opiekun KTGiK, Jacek Seweryn

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej