Szkoła znowu gra! Żywieckie Suwakowanie 2016 gości w I LO w Żywcu

Szkoła znowu gra! Żywieckie Suwakowanie 2016 gości w I LO w Żywcu

W dniach 1 – 7 sierpnia 2016 r. trwa 11. edycja  znanego szerokiej publiczności festiwalu Żywieckie Suwakowanie. W czasie tegorocznych spotkań muzyków ponad stu puzonistów oraz tubistów z całego świata będzie miało okazję szlifować swój warsztat pod okiem polskich i zagranicznych mistrzów. Codziennie od wczesnego rana do późnego popołudnia trwają lekcje i warsztaty oraz próby orkiestry festiwalowej - cały budynek brzmi dźwiękiem instrumentów dętych! Jesteśmy zaszczyceni, że to właśnie nasze liceum muzycy corocznie wybierają na swoją szkołę ćwiczeń. W przebiegu suwakowania pomaga grupa kilkunastu niezastąpionych wolontariuszy - uczniów i niedawnych absolwentów żywieckiego Kopernika, działających pod okiem koordynatorek, p. Lidii Pietraszko i p. Doroty Babińskiej-Waluś.

 W godzinach wieczornych organizatorzy Żywieckiego Suwakowania zapraszają na różnorodne, wspaniałe koncerty. Dokładnie informacje o programie i wykonawcach  znajdziecie na stronie internetowej festiwalu www.zywieckiesuwakowanie.com

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

07.05.2021

44. Rocznica śmierci Stanisława Pyjasa, absolwenta naszego liceum

7 maja minęła 44. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa – studenta UJ, działacza opozycyjnego, absolwenta naszego liceum, zamordowanego przez Służbę...

czytaj więcej
03.05.2021
Absolwenci I LO w Żywcu odznaczeni Odznaką PTTK „Orli Lot”

Absolwenci I LO w Żywcu odznaczeni Odznaką PTTK „Orli Lot”

W dniu 29 kwietnia 2021r. przed uroczystościami związanymi z zakończeniem nauki, absolwenci I LO w Żywcu: Wiktoria Ficoń (kl.3c), Nadia Tokarczyk...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności