SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

18 marca 2019 roku w szkolnej Auli  im. Stanisława Pyjasa odbyły się eliminacje do 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Pani Agnieszka Fluder, Pani Dominika Kamińska i Pani Lucyna Majdak wyłoniły zwycięzców w dwóch kategoriach- turnieju recytatorskim oraz turnieju poezji śpiewanej. Do kolejnego etapu w turnieju recytatorskim zakwalifikowali się: Rafał Banaś (kl. 2b), Karolina Klęka (kl. 2f), Aleksandra Miciak (kl. 3b), Weronika Machała (kl. 3f), natomiast w turnieju poezji śpiewanej Żaneta Rus (kl. 2f) z akompaniamentem Antoniego Węglarza (kl. 3a).

Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie recytatorskich zmagań na szczeblu powiatowym. Eliminacje powiatowe odbędą się 27 marca 2019 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu Moszczanicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

21.02.2020

Nasi matematycy w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym „Zadania logiczne i matematyczne”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń naszej szkoły: Michał Warmuz z kl. 1bg zajął III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Matematycznym...

czytaj więcej
21.02.2020

Nasi licealiści w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż czterech uczniów naszego liceum: Jakub Mikusek z kl. 2b, Marcelin Raczek z kl. 2b, Kacper Tracz z kl. 2b i...

czytaj więcej