Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta Jarosińska-Tracz oraz pani Renata Sowa wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach - turnieju recytatorskim, turnieju wywiedzione ze słowa oraz turnieju poezji śpiewanej. Do kolejnego etapu w turnieju recytatorskim zakwalifikowali się: Pola Jodłowiec (kl. 1a), Klaudia Wilusz (kl. 1g), Karolina Klęka (kl. 3f) oraz Rafał Banaś (kl. 3b), w turnieju wywiedzione ze słowa Karina Rybarska (kl. 1fg), natomiast w turnieju poezji śpiewanej Gabriela Górna (kl. 1a). Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie recytatorskich zmagań na szczeblu powiatowym. Eliminacje powiatowe odbędą się 11 marca 2020 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Żywcu-Moszczanicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

05.04.2020

Literacki sukces Klaudii Biernackiej uczennicy klasy 1c

Klaudia Biernacka zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” w kategorii „Poezja - Proza” za wiersz „Anioł Beskidów”....

czytaj więcej
02.04.2020

Nagrodzeni uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Mieszkam w Beskidach" nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły w następujących...

czytaj więcej