Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia w ciągu roku, jaki otrzymują ludzie pokrzywdzeni przez los. Do Szlachetnej Paczki włączone są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Uczniowie z klasy 1a, 1c, 1d wraz z rodzicami i wychowawczyniami aktywnie włączyli się w pomoc samotnej osobie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, bezinteresowność oraz świadectwo solidarności z potrzebującymi.

Klasy 1a, 1c, 1d z wychowawczyniami

18.10.2018
Szkolny Konkurs Historyczny

Szkolny Konkurs Historyczny

W środę w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Historyczny z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Zwycięzcą konkursu został...

czytaj więcej
18.10.2018

NAUCZYCIEL - MÓJ MISTRZ, któremu ofiaruję słowo: DZIĘKUJĘ

15 października 2018 r. w Auli im. St. Pyjasa w naszym liceum odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli:...

czytaj więcej