Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia w ciągu roku, jaki otrzymują ludzie pokrzywdzeni przez los. Do Szlachetnej Paczki włączone są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Uczniowie z klasy 1a, 1c, 1d wraz z rodzicami i wychowawczyniami aktywnie włączyli się w pomoc samotnej osobie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, bezinteresowność oraz świadectwo solidarności z potrzebującymi.

Klasy 1a, 1c, 1d z wychowawczyniami

09.07.2018

Podziękowania dla Pana Tadeusza Juraszka

Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” w imieniu Dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej serdecznie dziękuje Panu Tadeuszowi...

czytaj więcej
07.07.2018

Podziękowania dla Pani Moniki Krzyżańskiej oraz Pana Mirosława Łobozka

Stowarzyszenie „Z Kopernikiem w XXI wiek” w imieniu Dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej serdecznie dziękuje Pani Monice...

czytaj więcej