Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia w ciągu roku, jaki otrzymują ludzie pokrzywdzeni przez los. Do Szlachetnej Paczki włączone są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Uczniowie z klasy 1a, 1c, 1d wraz z rodzicami i wychowawczyniami aktywnie włączyli się w pomoc samotnej osobie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, bezinteresowność oraz świadectwo solidarności z potrzebującymi.

Klasy 1a, 1c, 1d z wychowawczyniami

25.04.2018

Już po raz 32. zostanie wręczona Nagroda Profesora B. Gintera dla najlepszego absolwenta szkoły

Tę indywidualną Nagrodę, fundowaną corocznie od kilkunastu lat przez absolwenta szkoły z roku 1955 i jej wielkiego Przyjaciela, Profesora Bolesława...

czytaj więcej
25.04.2018
Trio Żaneta & Hubert & Mateusz wyśpiewało I miejsce na Festiwalu Artystycznym

Trio Żaneta & Hubert & Mateusz wyśpiewało I miejsce na Festiwalu Artystycznym "Moja Pasja"

W dniu 24 kwietnia 2018 roku na Festiwalu Artystycznym "Moja Pasja" w MCK w Żywcu I miejsce i tytuł laureata otrzymał Zespół Muzyczny "Elected" w...

czytaj więcej