Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka - szlachetna pomoc naszych uczniów

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia w ciągu roku, jaki otrzymują ludzie pokrzywdzeni przez los. Do Szlachetnej Paczki włączone są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Uczniowie z klasy 1a, 1c, 1d wraz z rodzicami i wychowawczyniami aktywnie włączyli się w pomoc samotnej osobie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, bezinteresowność oraz świadectwo solidarności z potrzebującymi.

Klasy 1a, 1c, 1d z wychowawczyniami

19.01.2018
Polonez maturzystów na żywieckim rynku 2018

Polonez maturzystów na żywieckim rynku 2018

Maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu, uczniowie klas: 3a, 3c, 3f, 3g w dniu 18.01.2018 r. zatańczyli poloneza na...

czytaj więcej
19.01.2018
Żegnamy dawnego nauczyciela i wicedyrektora szkoły

Żegnamy dawnego nauczyciela i wicedyrektora szkoły

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18 stycznia 2018 roku w wieku 85 lat odszedł od nas mgr Eugeniusz Starowicz, nauczyciel przysposobienia...

czytaj więcej