Szlachetna pomoc licealistów z Kopernika okazana potrzebującym: obdarowaliśmy paczkami 8 rodzin

Szlachetna  pomoc licealistów z Kopernika okazana potrzebującym: obdarowaliśmy paczkami 8 rodzin

W tym roku już tradycyjnie nasi licealiści wzięli udział w akcji ”Szlachetna Paczka”. Było ich tym razem bardzo wielu – klasy: 1a, 1b, 1e, 1f, 1h, 2b, 2c, 2d, 2f, 2g, 2h i 3f intensywnie działały pod okiem swoich wychowawców. Aby pozyskać fundusze, organizowały kiermasze słodkości, w ten sposób do akcji mogli się włączyć pozostali uczniowie i nauczyciele. Niezwykła hojność darczyńców sprawiła, że udało się szlachetnym młodym ludziom przygotować paczki aż dla 8 rodzin! Dziękujemy za wielkie serca i entuzjazm w pomaganiu potrzebującym. Dziękujemy wszystkim sympatykom naszej szkoły – rodzicom, ofiarodawcom i instytucjom, które wsparły tę inicjatywę.

24.09.2020
Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

Zajęcia seminaryjne z dr. hab. Pawłem Sporkiem

23 września 2020 r. w klasach uniwersyteckich humanistycznych - 1a i 2a - w ramach seminarium polonistycznego odbyły się zajęcia prowadzone przez...

czytaj więcej
24.09.2020
Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

18 września 2020 r. w Auli im. S. Pyjasa naszego liceum odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Zgodnie z tradycją...

czytaj więcej