Uczniowie naszej szkoły z noworoczną wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Żywcu

Uczniowie naszej szkoły z noworoczną wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Żywcu

Zima to wyjątkowy czas radości, miłości i dzielenia się z innymi. My chcieliśmy przekazać naszą radość chorym dzieciom. Radość z tego, że żyjemy, że mamy kochających bliskich, przyjaciół, że możemy coś stworzyć razem. Spotkaniu, które odbyło się 01.02.2017 r. towarzyszył śpiew, czytanie bajek, pokaz nagranego przedstawienia oraz słodki poczęstunek. Złożyliśmy również Noworoczne życzenia: nauczycielom pracującym w ośrodku życzyliśmy zdrowia, siły i cierpliwości i aby by ich wyjątkowa praca była doceniana,  chorym koleżankom i kolegom - uśmiechu na twarzy, aby czuli się ważni dla innych i kochani, a także potrafili spełniać swoje marzenia, aby żadne zadanie nie było dla Nich trudne. Dzieci i młodzież ucząca się w ośrodku spontanicznie zareagowała na nasze przybycie i występ, a na zakończenie wzięła udział we wspólnym śpiewie.

Uczniowie kl. 2d wraz z wychowawczynią, p. Lidią Walaszek

30.06.2020

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu serdecznie zaprasza w ramach Narodowego Czytania na spotkanie, które odbędzie się 5 września...

czytaj więcej
30.06.2020

Na dobry początek wakacji 2020 wspominamy pierwsze takie Święto Muzyki

Od 2007 roku, w okolicach 21 czerwca Kopernik gra i śpiewa w ramach Święta Muzyki. W tym roku koronawirus zmusił nas do zmiany formy, ale nie...

czytaj więcej