Uczniowie naszej szkoły z noworoczną wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Żywcu

Uczniowie naszej szkoły z noworoczną wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Żywcu

Zima to wyjątkowy czas radości, miłości i dzielenia się z innymi. My chcieliśmy przekazać naszą radość chorym dzieciom. Radość z tego, że żyjemy, że mamy kochających bliskich, przyjaciół, że możemy coś stworzyć razem. Spotkaniu, które odbyło się 01.02.2017 r. towarzyszył śpiew, czytanie bajek, pokaz nagranego przedstawienia oraz słodki poczęstunek. Złożyliśmy również Noworoczne życzenia: nauczycielom pracującym w ośrodku życzyliśmy zdrowia, siły i cierpliwości i aby by ich wyjątkowa praca była doceniana,  chorym koleżankom i kolegom - uśmiechu na twarzy, aby czuli się ważni dla innych i kochani, a także potrafili spełniać swoje marzenia, aby żadne zadanie nie było dla Nich trudne. Dzieci i młodzież ucząca się w ośrodku spontanicznie zareagowała na nasze przybycie i występ, a na zakończenie wzięła udział we wspólnym śpiewie.

Uczniowie kl. 2d wraz z wychowawczynią, p. Lidią Walaszek

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej