Uroczyste pożegnanie uczniów klas III

Uroczyste pożegnanie uczniów klas III

W dniu 24 kwietnia 2015 r. w auli szkolnej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III.

W części oficjalnej trzecioklasiści wysłuchali przemówienia Pani dyrektor Haliny Badory. Wyróżnieni zostali uczniowie wpisani do Złotej Księgi, laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych. Uczniom o wzorowej frekwencji wręczono nagrody i pamiątkowe statuetki. Tradycyjnie, już po raz 29., przyznano Stypendium Profesora Bolesława Gintera dla najlepszego absolwenta klas trzecich. W tym roku został nim Lechosław Grochowski z klasy 3b.

Po zakończeniu części oficjalnej maturzyści obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów z klasy 2f ( opiekun: L. Majdak).

Wszystkim trzecioklasistom życzymy powodzenia w czasie egzaminów maturalnych. Niech każde pytanie okaże się proste, a zadanie rozwiązywalne. Zobacz fotoreportaż.

30.06.2020

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu serdecznie zaprasza w ramach Narodowego Czytania na spotkanie, które odbędzie się 5 września...

czytaj więcej
30.06.2020

Na dobry początek wakacji 2020 wspominamy pierwsze takie Święto Muzyki

Od 2007 roku, w okolicach 21 czerwca Kopernik gra i śpiewa w ramach Święta Muzyki. W tym roku koronawirus zmusił nas do zmiany formy, ale nie...

czytaj więcej