Uroczyste pożegnanie uczniów klas III w roku szkolnym 2016/2017

Uroczyste pożegnanie uczniów klas III w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 28 kwietnia 2017 r. w auli szkolnej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III. W części oficjalnej trzecioklasiści wysłuchali przemówienia Pani dyrektor Haliny Badory. Uhonorowani  zostali uczniowie  wpisani do Złotej Księgi, laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych, zawodów sportowych oraz wyróżniający się wzorową frekwencją. Bardzo ważną część spotkania stanowiło przekazanie  absolwentowi kończącemu nasze liceum z najwyższymi wynikami w nauce stypendium fundowanego przez absolwenta szkoły z roku 1955 i jej wielkiego Przyjaciela, Profesora Bolesława Gintera (UJ). Była to już 31. nagroda! W tym roku Pan Profesor wręczył ją osobiście Martynie Pasko z kl. 3d. Życzenia maturzystom złożył także Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa powiatowego w Żywcu, p. Andrzej Widzyk.Po zakończeniu części oficjalnej maturzyści obejrzeli program artystyczny, ciekawie przygotowany przez uczniów z kl. 1c pod kierunkiem wychowawczyni Beaty Kudzi.

Trzecioklasistom życzymy dobrej pamięci o szkole i powodzenia w czasie egzaminów maturalnych. Niech wszystkie pytania i zadania okażą się dla Was proste!

deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

srebrna szkoła

07.05.2021

44. Rocznica śmierci Stanisława Pyjasa, absolwenta naszego liceum

7 maja minęła 44. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa – studenta UJ, działacza opozycyjnego, absolwenta naszego liceum, zamordowanego przez Służbę...

czytaj więcej
03.05.2021
Absolwenci I LO w Żywcu odznaczeni Odznaką PTTK „Orli Lot”

Absolwenci I LO w Żywcu odznaczeni Odznaką PTTK „Orli Lot”

W dniu 29 kwietnia 2021r. przed uroczystościami związanymi z zakończeniem nauki, absolwenci I LO w Żywcu: Wiktoria Ficoń (kl.3c), Nadia Tokarczyk...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności