VII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego już za nami

VII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego już za nami

W piątek 9.12.2016 r. odbył się VII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego o Puchar Starosty Żywieckiego.  Wzięły w nim udział 4 drużyny, wszystkie ze szkół z Żywca. Oto wyniki przeprowadzonych rozgrywek :I miejsce: Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaIII miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych IV miejsce: Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych Nasze liceum  reprezentowali: Dawid Gorol, Karol Górny, Aleksander Janik.Wszystkim Uczestnikom i ich Opiekunom dziękujemy za udaną szachową zabawę. Gratulujemy zwycięzcom.

Zobacz fotoreportaż.

organizatorki turnieju, Barbara Deska, Ewa Wandzel

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej