„Wesele” w Koperniku

„Wesele” w Koperniku

8 lutego 2019 roku w auli naszego liceum zaprezentowana została inscenizacja fragmentów „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Zrealizowany spektakl jest wynikiem  artystycznej pracy uczniów biorących udział w zajęciach koła teatralnego. W projekcie uczestniczyli: Jan Biernat (kl. 1b), Jakub Kłusak (kl. 1b), Aleksandra Worek (kl. 1b), Kaja Gałuszka (kl. 1c), Karolina Kos (kl. 1c), Piotr Mizia (kl. 1c), Marta Piecha (kl. 1c), Anna Sobel (kl. 1c), Julia Dendys (kl. 2a), Jakub Kliś (kl. 2a), Kacper Maniciak (kl. 2a), Kinga Okrzesik (kl. 2a), Mateusz Piecuch (kl. 2a), Patryk Rus (kl. 2a), Rafał Banaś (kl. 2b), Jagoda Hendzel (kl. 2b), Karolina Klęka (kl. 2f), Klaudia Mąka (kl. 2f), Żaneta Rus (kl. 2f), Katarzyna Paździorko (kl. 3a), Antoni Węglarz (kl. 3a), Grzegorz Zawiła (kl. 3c), Weronika Machała (kl. 3f) oraz Aneta Waligóra (kl. 3h).

26.02.2020
Tajniki fotoreportażu - warsztaty

Tajniki fotoreportażu - warsztaty

26 lutego 2020 r. odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez panią dr Katarzynę Forst w ramach umowy o współpracy podpisanej ze Szkołą Filmową...

czytaj więcej
26.02.2020
Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie...

czytaj więcej