„Wesele” w Koperniku

„Wesele” w Koperniku

8 lutego 2019 roku w auli naszego liceum zaprezentowana została inscenizacja fragmentów „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Zrealizowany spektakl jest wynikiem  artystycznej pracy uczniów biorących udział w zajęciach koła teatralnego. W projekcie uczestniczyli: Jan Biernat (kl. 1b), Jakub Kłusak (kl. 1b), Aleksandra Worek (kl. 1b), Kaja Gałuszka (kl. 1c), Karolina Kos (kl. 1c), Piotr Mizia (kl. 1c), Marta Piecha (kl. 1c), Anna Sobel (kl. 1c), Julia Dendys (kl. 2a), Jakub Kliś (kl. 2a), Kacper Maniciak (kl. 2a), Kinga Okrzesik (kl. 2a), Mateusz Piecuch (kl. 2a), Patryk Rus (kl. 2a), Rafał Banaś (kl. 2b), Jagoda Hendzel (kl. 2b), Karolina Klęka (kl. 2f), Klaudia Mąka (kl. 2f), Żaneta Rus (kl. 2f), Katarzyna Paździorko (kl. 3a), Antoni Węglarz (kl. 3a), Grzegorz Zawiła (kl. 3c), Weronika Machała (kl. 3f) oraz Aneta Waligóra (kl. 3h).

26.05.2020
Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Nasza tegoroczna absolwentka Żaneta Rus została stypendystką Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Stypendium...

czytaj więcej
26.05.2020
Galeria Sztuki

Galeria Sztuki "KOPERA"

W naszej Galerii Sztuki "KOPERA" online pragniemy przedstawić prace rysunkowe uczniów naszej szkoły. Tym razem są to prace Kamili Mastalerz...

czytaj więcej