Wspólne malowanie w Państwowym Domu Dziecka w Żywcu

Wspólne malowanie w Państwowym Domu Dziecka w Żywcu

Wolontariuszki z naszego liceum: Izabela Maszloch (1b), Sabina Piecuch (1d), Izabela Pawlus (1d), Marta Dudek (1f), Paulina Steblik (1h), Natasza Korczak (1h) i Magdalena Brandys (1h) pod kierunkiem p. Doroty Babińskiej-Waluś we wrześniu 2014 r. wzięły udział w projekcie Programu Działaj lokalnie, zatytułowanym Skrzydlaci, czyli ptasia muzyka po Beskidach pomyka, realizowanym w Powiatowym Domu Dziecka w Żywcu. Odbyły się tam ciekawe działania: najpierw warsztaty plastyczne, na których wychowankowie wykonali projekty skrzydlatych przyjaciół, a następnie wielkie malowanie korytarza i pokoi dzieci. Na zakończenie projektu zorganizowano poczęstunek przy ognisku, Kino Janosik na dziedzińcu Domu Dziecka urządziło warsztaty filmowe i seans filmowy.

Zobacz też informację na fb pod nazwą Skrzydlaci przyjaciele Społeczność.

Dziękujemy! Fotorelacja.

22.09.2020
80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

80. rocznica wysiedleń z Żywiecczyzny

Dziś obchodzimy 80 rocznicę wysiedleń z Żywiecczyzny. Przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Jacek Biłko, Adrian Midor i Piotr Rypień oraz...

czytaj więcej
21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej