Wygrał z białaczką - spotkanie licealistów z ks. Marcinem

Wygrał z białaczką - spotkanie licealistów z ks. Marcinem

W poniedziałek 12.12.2016 r. uczniowie klas 1a, 1b, 1e, 2a, 2d, 2e, 3b i 3g mieli okazję spotkać się na lekcjach religii z zaproszonym gościem - ks. Marcinem Suchankiem, obecnie dyrektorem Domu Księży Emerytów w Bielsku-Białej. Ks. Marcin dzielił się z uczniami naszego liceum swoim doświadczeniem przeżytej choroby - białaczki. Dał piękne świadectwo wiary i ukochania życia! Podkreślał wielokrotnie, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, że w chwilach doświadczeń nie jesteśmy sami - i warto to sobie uświadomić. Zaznaczał, że trzeba kochać życie i do życia mieć szacunek. Spotkanie z ks. Marcinem było pełne wzruszeń, głębokich refleksji i - mimo wszystko - radości.

Organizatorzy, ks. Marcin Bytomski i ks. Grzegorz Kierpiec

28.02.2020
Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego

27 lutego 2020 roku w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: pani Danuta...

czytaj więcej
27.02.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza"

Uczennica naszej szkoły Kinga Biernat z kl. 1c zdobyła dyplom i nagrodę książkową za wykonanie znakomitej pracy w XVII Edycji Ogólnopolskiego...

czytaj więcej