Wyjazd Edukacyjny do Londynu

Wyjazd Edukacyjny do Londynu

Nawiązując do wiadomości zamieszczonej na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 31.03.2020 pragniemy poinformować, że w związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi ograniczeniami wyjazd Edukacyjny do Londynu został ponownie przesunięty, tym razem z września 2020 na marzec 2021. Nowa data to 24 - 29 marca 2021, wspólna dla obu grup.

Jednocześnie biuro podróży informuje, że jeśli ktoś musi odwołać wyjazd, dostanie zwrot wpłaconych pieniędzy. Zachęcamy jednak do pozostawienia rezerwacji. Wycieczka  jest opłacona i cena pozostaje bez zmian. Nie wiadomo kiedy nadarzy się następna okazja aby wyjechać do Londynu i zapewne koszt takiego wyjazdu będzie dużo wyższy.

Organizatorzy

26.11.2020
Kultura żywego słowa na warsztatach teatralnych online

Kultura żywego słowa na warsztatach teatralnych online

W piątek 20 listopada 2020 r. na platformie Teams odbyły się kolejne warsztaty teatralne. Tym razem Pani Joanna Litwin, aktorka prowadząca kółko...

czytaj więcej
22.11.2020

Wyjazd edukacyjny do Londynu odwołany

Nawiązując do wiadomości zamieszczonej na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 06.05.2020, pragniemy poinformować, że w związku z utrzymującą...

czytaj więcej