Wyjazd edukacyjny do Londynu odwołany

Nawiązując do wiadomości zamieszczonej na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 06.05.2020, pragniemy poinformować, że w związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi ograniczeniami, wyjazd edukacyjny do Londynu zaplanowany na marzec 2021 został odwołany. Biuro proponuje termin wakacyjny, nie jest to jednak wyjazd organizowany przez szkołę.

Jednocześnie biuro podróży informuje, że w związku z koniecznością złożenia wniosku do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, zwrot wpłaconych pieniędzy nastąpi po kontakcie indywidualnym z panem Ryszardem Wojdyłą pod numerem telefonu 789 156 885.

26.01.2021
Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

Każdy gra jakąś rolę… - refleksje z warsztatów teatralnych

W piątek 22 stycznia 2021 r. na platformie Teams odbyły się kolejne warsztaty teatralne prowadzone przez Panią Joanną Litwin. Program zajęć...

czytaj więcej
25.01.2021
Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

Kolejne wykłady w ramach projektu „Zaproś wykładowcę”

„Zaproś wykładowcę” to projekt realizowany w naszej szkole przy współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie. Nauczyciele akademiccy...

czytaj więcej