Wykład dla przyszłych projektantów, grafików, architektów

Wykład dla przyszłych projektantów, grafików, architektów

W piątek 25.09.2015 r. w auli liceum odbyło się spotkanie dla uczniów z kl. I - III, którzy planują studia na kierunkach artystycznych. Absolwent architektury, p. Adam Pasierbek przekazał młodzieży podstawowe informacje na temat branży projektowej: gdzie, komu i czemu potrzebni są projektanci, graficy i architekci, jak ważny jest rysunek odręczny, historia sztuki i programy graficzne oraz jak przebiegają egzaminy wstępne na ASP, na architekturę czy grafikę.Opiekun: Dorota Babińska- Waluś

21.09.2020
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami św. Jana Pawła II"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Śladami św. Jana Pawła II" został zorganizowany w 100-lecie urodzin Karola Wojtyły, wielkiego Papieża i Polaka,...

czytaj więcej
21.09.2020
VII edycja

VII edycja "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"

W dniu 17 września 2020 r. dwie uczennice naszej szkoły: Agnieszka Kasprzyk z kl. 3b oraz Izabela Żółta z kl. 3f, reprezentowały naszą szkołę w...

czytaj więcej